Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza działaczy/działaczki organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na seminarium poświęcone komunikacji w mediach społecznościowych.

 

Podczas seminarium poruszymy następujące tematy:
1. Jak tworzyć treści w czasach #zostańwdomu? 

2. Narzędzia przydatne w promocji w sieci

3. Dobre praktyki 

 

Termin: seminarium odbędzie się w dniu 07.05.2020 (czwartek) r. w godz. 10.00 – 12.30 (ostatnie pół godziny będzie przeznaczone na sesję pytań i odpowiedzi).

Miejsce: Do udziału w spotkaniu niezbędny jest jedno z poniższych urządzeń:

· komputer z głośnikiem

· smartfon

· tablet

 

Seminarium poprowadzi Olimpia Jenczek - specjalistka do spraw kreowania wizerunku w sieci.


Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych - zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych.


Jej ulubioną formą komunikacji jest Instagram Stories, relacjonowała takie wydarzenia jak między innymi: Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady, Sektor 3.0 czy Slot Art Festival.

Autorka książki "Nie zostawaj w tyle – jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO". W życiu zawodowym napędzają ją szkolenia z zakresu promocji w sieci, w życiu prywatnym podróże. Od 2018 roku prowadzi życie cyfrowej nomadki.

Jak się zapisać? Aby wziąć udział w seminarium, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 5 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do wszystkich osób, które zarejestrują się na wydarzenie, prześlemy informację czy zakwalifikowały się na seminarium. Najpóźniej dnia 6 maja 2020 otrzymają Państwo wiadomość e-mail.

Prosimy przeglądać SPAM.

Osoba do kontaktu: Anna Nowakowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 23). 

Zapraszamy!

Wydarzenie organizuje Federacja Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.
Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

 

 

 

Zapraszamy!