Instagram to portal, którego społeczność rozrasta się z dnia na dzień. Co więcej - użytkownicy spędzają na nim też coraz więcej czasu. Warto ten trend wykorzystać w promocji działań organizacji.

 

Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli/przedstawicielki organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na seminarium poświęcone komunikacji na Instagramie.

Podczas seminarium dowiesz się:

  • jak tworzyć angażującą komunikację,

  • z jakich aplikacji korzystać, aby tworzyć ciekawy i ładny content

  • jak wykorzystywać Instagram Stories w komunikacji

Spotkanie poprowadzi Olimpia Jenczek - zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych - zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych. Jej ulubioną formą komunikacji jest Instagram Stories, relacjonowała między innymi takie wydarzenia jak: Finał WOŚP, Pol'and'Rock Festival, Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady, Sektor 3.0 oraz Slot Art Festival. Od 3 lat poznaje coraz większe grono osób związane z 3-cim sektorem, dzięki prowadzeniu szkoleń z zakresu promocji w sieci. Autorka książki "Nie zostawaj w tyle – jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO".

 

Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 29.10.2019 (wtorek) r. w godz. 17.00-20.30 w siedzibie Centrum Szpitalna przy ul. Szpitalnej 5/5.

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 25.10.2019.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Do wszystkich osób, które zarejestrują się na wydarzenie, do 26.10 wyślemy informacje o wyniku rekrutacji.

 

UWAGA: wiadomość może trafić do folderu SPAM.

 

Ważne: w przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10) organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania seminarium.

 

Osoba do kontaktu: Anna Nowakowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 23).

 

Zapraszamy!

Wydarzenie organizuje Federacja Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.
Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

 

Zapraszamy!