SCWO: RODO w NGO

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Czy wiesz jakie zmiany wprowadzi w działalności Twojej organizacji? Czy wiesz jak powinniście się do nich przygotować? Nie będziemy straszyć, wytłumaczymy i podpowiemy jak się za to zabrać.

 

Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli/ki organizacji działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na seminarium poświęcone RODO, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Ramowy zakres seminarium:

  • Podstawowe definicje
  • Podstawy prawne przetwarzania danych
  • Obowiązek informacyjny
  • Obowiązkowa dokumentacja
  • Prawa osoby, której dane przetwarzamy
  • Postępowanie z naruszeniami

 

Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 28.05.2018 r. (poniedziałek) w godz. 13.00-17.00 w siedzibie Federacji Centrum Szpitalna,  w Warszawie przy ul. Szpitalnej 5/5.

 

Seminarium poprowadzi Katarzyna Sadło

Termin zgłoszeń: 25.05.2018. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każda osoba, która prześle zgłoszenie otrzyma maila z informację czy się zakwalifikowała.

Proszę sprawdzić również SPAM.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie, że na seminarium będzie przyjmowana jedna osoba z organizacji.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 28).

 

Zapraszamy!