Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych, na bezpłatne seminarium pt. "Jak dostać dotację w Warszawie".

Wydarzenie zaplanowane jest w dniu 28 listopada 2019, w godz. 16.30-20.00. Przyjdź, podpowiadamy, jak określić cel i rezultaty projektu, aby się z nich rozliczyć.

 

Cele edukacyjne i korzyści:

  • Poznanie nowego wzoru oferty oraz sprawozdania w części merytorycznej i finansowej.
  • Rozwój umiejętności formułowania rezultatów oraz określania wskaźników zadania publicznego.

 

Prowadząca: Monika Chrzczonowicz, trenerka, doradczyni w Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO).

Adresaci: organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających

Czas trwania: 16.30-20.00

Termin: 28 listopad 2019

Miejsce: poinformujemy drogą mailową

 

Jak się zapisać?

 

Aby wziąć udział w seminarium, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 26 listopada. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do wszystkich zarejestrowanych osób wyślemy e-maila czy zakwalifikowały się na wydarzenie. W wiadomości tej otrzymają też Państwo informację, gdzie (adres) odbędzie się seminarium. Proszę oczekiwać na wiadomość do 27 listopada 2019.

 

UWAGA: wiadomość może trafić do folderu SPAM.

 

Ważne: w przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10) organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania seminarium.

 

Osoba do kontaktu: Anna Nowakowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 23).

 

Zapraszamy!

Wydarzenie organizuje Federacja Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.
Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

 

Zapraszamy!