Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających na bezpłatne seminarium pt. "Darmowe narzędzie technologiczne dla NGO"

 

Termin seminarium: 16.10.2018 (wtorek) w godz. 16.30-20.00.

 

Miejsce: siedziba Centrum Szpitalna, ul. Szpitalnej 5/5, w Warszawie.

 

Żyjemy w świecie zdominowanym przez technologiczną rewolucję. Jak organizacje pozarządowe mogą odnaleźć się w tej cyfrowej zmianie? Z jakich bezpłatnych narzędzi technologicznych mogą skorzystać, aby działały sprawniej, lepiej i szybciej? Jak mogą się „ulepszyć” i technologicznie „wzmocnić”, aby realizowały swoją misję jak najpełniej. Na te i kilka innych pytań, postaramy się odpowiedzieć na warsztacie i w trakcie seminarium z Fundacją TechSoup.

 

Co się wydarzy?

 

Podczas spotkania warsztatowego z TechSoup, czyli Technologiczną Zupą:),  dowiesz się w jaki sposób nowoczesne technologie i aplikacje mogą ułatwić pracę w Twojej organizacji a także sprawić, aby była ona efektywniejsza.

 

Poznasz dobre praktyki wykorzystywania nowych technologii i narzędzi IT w pracy organizacji pozarządowych.

 

Otrzymasz również informacje, jak otrzymać oprogramowanie bezpłatnie lub za niską opłatą. Dzięki TechSoup, III sektor może korzystać z nowoczesnego oprogramowania i sprzętu IT oferowanego w niskich opłatach administracyjnych.

 

Fundacja TechSoup wspiera inne organizacje pozarządowe, biblioteki i muzea publiczne oraz ich pracowników w efektywnym korzystaniu z nowych technologii. Więcej informacji: www.techsoup.pl

 

 

Seminarium poprowadzi Jerzy Nowak z Fundacji TechSoup.Kilka słów o prowadzącym:

Na co dzień zajmuje się rozwijaniem i udoskonalaniem wsparcia TechSoup dla polskich organizacji pozarządowych, bibliotek i muzeów. Jest odpowiedzialny za rozwój programowy, nowe oferty i usługi dla III sektora.
Zwolennik tezy, że nowe technologie i narzędzia IT –mądrze i odpowiedzialnie używane – pomagają skuteczniej odpowiadać na wyzwania społeczne.

 

 

Aby wziąć udział w seminarium należy  wypełnić  formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej.

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 14.10.2018. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wysłanie zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyjęciem na listę uczestników/czek. Każda osoba, która wyśle zgłoszenie otrzyma maila z informacją czy zakwalifikowała się na wydarzenie czy widnieje na liście rezerwowej.

 

Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

O Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Seminarium realizowane jest przez Federację Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Oferta SCWO jest skierowana do organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie, że na seminarium będzie przyjmowana jedna osoba z organizacji.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 28).

 

Zapraszamy!