SCWO: Seminarium pt.

 

"Ważne zmiany w księgowości stowarzyszeń i fundacji w 2017 i 2018 roku!"

 

 

Od 2017 r. obowiązuje nowy wzór sprawozdania finansowego do organizacji pozarządowych. Zbliża się więc czas sporządzania pierwszego sprawozdania organizacji według tego wzoru. Kolejną ważną zmianą, która zacznie obowiązywać od 2018 r. jest obowiązek generowania jednolitego pliku kontrolnego. Seminarium dotyczące tych zagadnień odbędzie 5 grudnia 2017 w Warszawie.

Federacja Centrum Szpitalna zaprasza członków i członkinie zarządów organizacji, działających na rzecz mieszkańców Warszawy, na seminarium poświęcone zmianom w księgowości NGO w 2017 i 2018 r.

Ramowy zakres seminarium:

  • Zmiany w zasadach wyboru rodzaju księgowości i wzorów sprawozdań finansowych obowiązujących organizacje pozarządowe. Wybór optymalnego rozwiązania.

  • Omówienie nowego wzoru sprawozdania finansowego dla organizacji pozarządowej. Wpływ wzoru sprawozdania na księgowość organizacji.

  • Co to jest jednolity plik kontrolny i kiedy się go stosuje.

  • Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 05.12.2017 r. (wtorek) w godz. 16.30-19.30 w siedzibie Centrum Szpitalna przy ul. Szpitalnej 5/5 w Warszawie.

  • Seminarium poprowadzi Krzysztof Śliwiński

  • Termin zgłoszeń: 02.12.2017. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium, otrzymają potwierdzenie drogą mailową.
    Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego

 

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 28).

Zapraszamy!

 

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Ważne: w przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10) organizatorzy zastrzegają sobie, że seminarium zostanie odwołane.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 28).

 

Zapraszamy!

Projekt "Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych" jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.