SCWO: Seminarium pt.

 

"Fundraising dla początkujących"

 

 


Co to jest fundraising? Dlaczego ludzie dają pieniądze na działania społeczne. Jak motywować darczyńców i jakich używać argumentów po to, by skutecznie pozyskiwać pieniądze? Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku? Jak efektywnie pozyskiwać pieniądze w sieci? Jak zorganizować kwestę? Bezpłatne seminarium odbędzie się 30 listopada 2017 r. w Warszawie.

Federacja Centrum Szpitalna zaprasza osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie funduszy, członków i członkinie zarządów organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na seminarium poświęcone rozpoczynaniu działań fundraisingowych w NGO.

Ramowy zakres seminarium:

1. fundraising - kluczowe zasady

2. motywacje darczyńców

3. możliwości współpracy z darczyńcami indywidualnymi, wybrane narzędzia (zbiórka, pozyskiwanie pieniędzy on-line, 1%)

 

Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 30.11.2017 r. (czwartek) w godz. 16.00 -20.00 w siedzibie Centrum Szpitalna przy ul. Szpitalnej 5/5.

 

Seminarium poprowadzi Michał Rżysko, związany z III sektorem od 2003 r. Pracował m.in. dla Fundacji Świętego Mikołaja gdzie koordynował m.in. kampanię na rzecz rodzinnych domów dziecka i akcję 1%, Centrum Myśli Jana Pawła II, gdzie był odpowiedzialny za promocję i współpracę z biznesem. Obecnie jest związany z Maltańska Służbą Medyczną. Jest certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 28.11.2017

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 28).

Zapraszamy!

 

Formularz zgłoszeniowy

 Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium, otrzymają potwierdzenie drogą mailową. W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie, że na seminarium

będzie przyjmowana jedna osoba z organizacji.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 28).

 

Zapraszamy!

Projekt "Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych" jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.