Prowadzisz stowarzyszenie lub fundację? Chcesz dowiedzieć się jak sfinansować cele swojej organizacji, jak pozyskać fundusze na projekt albo rehabilitację podopiecznego poprzez poproszenie o wsparcie społeczności internetowej? Zapraszamy Cię do udziału w seminarium organizowanym przez Federację Centrum Szpitalna poświęconemu crowdfundingowi.

 

Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 03.04.2018 r. (środa) w godz.16.00-20.00 w siedzibie Federacji Centrum Szpitalna, w Warszawie przy ul. Szpitalnej 5/5.

Podczas seminarium:

• zweryfikujesz, czy Twoje działanie może być sfinansowane poprzez crowdfunding,

• popracujesz kreatywnie nad rozwinięciem pomysłu na prezentację Twojego celu w Internecie,

• dowiesz się, jak układa się plan kampanii crowdfundingowej.

Seminarium poprowadzi Maria Olszewska (www.mjjo.pl), trenerka, doradczyni, wykładowczyni fundraisingu i crowdfundingu. Pracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi z Europy szkoląc po polsku, angielsku i włosku.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w seminarium, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 26 marca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 1 kwietnia 2019. Prosimy przeglądać SPAM.

Ważne: w przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10) organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania seminarium.

Osoba do kontaktu: Anna Nowakowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 828 91 23).

Zapraszamy!

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Seminarium realizowane jest przez Federację Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Oferta SCWO jest skierowana do organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz osób planujących założenie takiej organizacji.

 

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie, że na seminarium będzie przyjmowana jedna osoba z organizacji.

 

 

Zapraszamy!