Pomagamy organizować spotkania

 

Twoja organizacja chce ważne wydarzenie przeprowadzić online? A może umożliwić osobom z innych miast dostęp do spotkania online? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych!

 

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych pomaga organizacjom w technicznym przygotowaniu spotkania lub wydarzenia online poprzez udostępnienie platformy ZOOM lub Meets.

 

Jak skorzystać z pomocy?

 

Aby skorzystać z pomocy w organizacji spotkania online należy zgłosić się do Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, kontaktując się z  sekretariatem SCWO pod numerem (22) 828 91 23 lub pod adresem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Kto może skorzystać?

Z usług Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych może skorzystać każda organizacja pozarządowa działająca w Warszawie lub na rzecz jej mieszkańców. Zapraszamy młode, początkujące organizacje, jak i również weteranów trzeciego sektora.

 

Ponadto z oferty SCWO mogą skorzystać osoby, które dopiero planują założenie organizacji pozarządowej.

 

O SCWO

 

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. 

 

  • ​Potrzebujesz porady dotyczącej prowadzenia NGO? (22) 828 91 23  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..';document.getElementById('cloak1afb029e9da45907fe672de6eeda2bc8').innerHTML += ''+addy_text1afb029e9da45907fe672de6eeda2bc8+'<\/a>';
  • Chcesz skorzystać z innego wsparcia dla swojej organizacji? Zobacz całą ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo​.
  • Lubisz trzymać rękę na pulsie? Polub nas na FB: fb/warszawa.ngo. Zamów newsletter: moje.ngo.pl/newslettery.

 

Zobacz materiały wideo SCWO: Youtube SCWO.

 

 Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.

 

Zobacz materiały wideo SCWO: Youtube SCWO.

 

 

 

 Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.