Inkubator organizacji pozarządowych (IOP) to kompleksowy sposób na wspieranie młodych organizacji pozarządowych (lub nowopowstających organizacji) w ich rozwoju. Dzięki niemu organizacja, będąca na początku swojej drogi, może skorzystać ze sprawdzonej, różnorodnej oferty, dostępu do doświadczonych ekspertów oraz dostać takie wsparcie, jakie w danym momencie jest jej niezbędne.

 

Inkubator to różne, elastyczne i dopasowane do organizacji formy wsparcia, świadczone w określonym czasie dla określonej grupy organizacji. W każdej edycji IOP bierze udział około 15-16 organizacji pozarządowych.

 

W ramach Inkubatora oferujemy:

cykl szkoleń obowiązkowych – dzięki którym liderzy/rki organizacji otrzymują wiedzę i umiejętności, które stanowią minimum programowe dla każdej młodej organizacji

szkolenia dodatkowe –dostosowane do potrzeb grupy, która uczestnicy w konkretnej edycji Inkubatora

konsultacje poszkoleniowe – realizowane w obrębie tematów poruszanych podczas szkoleń

dodatkowe seminaria tematyczne

porady prawne i księgowe

porady w Informatorium dla organizacji pozarządowych

 

 

 

Jak się dostać do IOP

 

Do Inkubatora zapraszamy organizacje, które przeszły pomyślnie rekrutację do projektu. Ogłoszenie o naborze każdorazowo ukazuje się na stronie Centrum Szpitalna oraz w portalu organizacji pozarządowych WWW.ngo.pl.

 

Z wybranymi organizacjami podpisujemy umowy o współpracy, które zobowiązują obydwie strony do aktywności i zaangażowania.

 

Część oferty IOP jest dostępna dla szerszego grona organizacji, są to:

porady prawne i księgowe

seminaria tematyczne

porady w Informatorium dla organizacji pozarządowych

 

Kto może skorzystać z IOP:

stowarzyszenia

fundacje

osoby zakładające nowe organizacje

 

Jak można skorzystać z Inkubatora?

 

Prosimy o kontakt z:

tel. (22) 828 91 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.