KONTAKT Z INFORMATORIUM

 

Szukasz organizacji, która działa w interesującej Cię dziedzinie, chcesz założyć stowarzyszenie lub fundację lub uzyskać pomoc z zakresu prawa i księgowości dla swojego stowarzyszenia lub fundacji?

Zgłoś się do Informatorium - znajdziesz tu odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące działalności organizacji pozarządowych w Polsce.

 

Jeśli chcesz zadzwonić:

wykręć numer Infolinii 0-801 646 719, pod którym od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00 uzyskasz informacje od dyżurujących osób.

 

Jeśli wolisz napisać e-mail:

wyślij swoje pytanie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (czas oczekiwania na odpowiedź: do trzech dni); pytanie można wysłać także poprzez
wypełnienie formularza znajdującego się w serwisie poradniczym dla organizacji pozarządowych: poradnik.ngo.pl (polecamy!).

 

Jeśli chcesz napisać list:

wyślij list na nasz adres: ul. Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa (czas oczekiwania na odpowiedź: do 14 dni).

 

Jeśli chcesz przyjść:

umów się na spotkanie! Zadzwoń: tel.: 22 828 91 28.
Zobacz, jak do nas dotrzeć.

Jeżeli chcesz uzyskać poradę prawnika lub księgowego:

zarezerwuj termin (spotkania, konsultacji telefonicznej lub e-mailowej)! Zadzwoń: tel.: 22 828 91 28.

 

W Informatorium pracuje kompetentny zespół pracowniczek: Monika Chrzczonowicz, Lena Kosowska, Aneta Krawczyk i Ewa Woldan- Jakubczyk.Informatorium jest wspólnym działaniem Federacji Organizacji Pozarządowych Centrum Szpitalna i Stowarzyszenia Klon/Jawor.